HOTEL | SLUŽBY | OKOLIE | KONTAKT

TEL:  041/4395285  GPS:  49.347132, 18.941247  

 

HLAVNÁ PONUKA

 
MIESTA V OKOLÍ
SLUŽBY
SLUŽBY
Sme na Facebooku
 

MIESTA V OKOLÍ

 
Obec Stará Bystrica
Zaujímavé miesta v okolí
Skanzen Vychylovka

a ďalšie miesta >>>

 
 

 

Služby
 
Hotel disponuje recepciou a spoločenskou miestnosťou, nefajčiarskymi priestormi a letnou terasou so šmýkľavkou pre deti. V prípade organizovania rodinných stretnutí, spoločenských akcií a svadieb určite využijete salónik a v prípade záujmu o internetové pripojenie aj Wi-Fi signál v objekte. V letných mesiacoch Vám ponúkame predaj vlastnej zmrzliny v stánku prístupnom v blízkosti cesty.

 

 

Poloha a dostupnosť

  • Parkovanie pri objekte vybavené kamerovým systémom

  • Hotel sa nachádza v centre obce

  • Uzatvorené parkovisko

  • Zastávka verejnej dopravy v blízkosti zariadenia

 

Ubytovacie služby
 
Hotel Bystričan Vám ponúka ubytovacie služby v 2-4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením (WC a kúpeľna), TV/SAT a WI-FI pripojením. Hotelové izby sú po kompletnej rekonštrukcii. Pre hostí je k dispozícií biliard. V hoteli je možné ubytovanie so zvieratami.
Kapacita lôžok: 45 lôžok

 

 

Reštaurácia
 
Priestory reštaurácie v kombinácií s ubytovacími službami hotela Bystričan Vám ponúkajú príležitosť a miesto pre Vaše oslavy, rodinné stretnutia, svadby, výročia a taktiež priestory pre spoločenské akcie. Reštaurácia sa nachádza na prízemí spolu s pohostinstvom.
Kapacita sály pre príležitosti a oslavy: 100 osôb

 

 

Ďalšie služby
 
Ponúkame Vám výrobu cukrárskych výrobkov, rolád a komplexnú organizáciu Vašich osláv od výzdoby a sprostredkovanie ďalších sprievodných služieb. Reštauračné služby zariadenia sú v lete doplnené o priestory letnej terasy.

 

 © vyrobilo www.ZET.SK     

TOPlist